.

.

Kidzone DIY Налепница Тркачки Автомобил 6V Детска Играчка Електрични Возење На Браник Автомобил Возило со Далечински Управувач, LED Светла & 360 степени Спин, 2 Режими на Воз

Kidzone DIY Налепница Тркачки Автомобил 6V Детска Играчка Електрични Возење На Браник Автомобил Возило со Далечински Управувач,

DEN 273.60

Износот
Залиха

Ова целосно полнење и напојува забава Kidzone вози-на играчка автомобил може да се вртат целосна 360 степени со едноставни џојстик controls With поедноставен џојстик контроли и максимална брзина од 0.Никогаш не им овозможи на повеќе од 1 rider*Користење на Предлози и МЕРКИ на претпазливост : 1.Малку се оние кои ќе сакаат измената на нивниот омилен возење на автомобили со вклучени DIY налепници.Собрание на ова возило мора да да биде adult7. [ПРЕМИУМ ПЕРФОРМАНСИ] Вклучува батерија 6 V батерија која ви овозможува вашите деца да уживаат 1-2 часа на возење мотор.Прочитајте собранието & упатство за ракување пред use5.Макс корисникот тежина е 30 kgs3.Оваа ASTM-уверение возење на автомобилот е опремен со безбедносен појас и анти-flat гуми за поголема заштита.Идеален за години и деца на возраст од 1,5-6 години со максимална тежина капацитет на 66 кг.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи