.

.

Emsco Група ИЗБОРЕН 110 см Freeride Аикидо - Прилагодливи Поврзувања - за Почетници и Искусни Велосипедисти, Графички

Emsco Група ИЗБОРЕН 110 см Freeride Аикидо - Прилагодливи Поврзувања - за Почетници и Искусни Велосипедисти, Графички

DEN 1570.80

Износот
Залиха

ИДЕАЛЕН ЗА ПОЧЕТНИК SNOWBOARDERS – Ова аикидо е соодветно за деца на возраст од 5 до 15. Лимит на тежина е до 95 кг.ЦВРСТ, КВАЛИТЕТ на ГРАДЕЖНИ – Направени од цврста полипропилен изградба, ова деца' аикидо покажа одлична изработка.ПРИЛАГОДЛИВИ ПОВРЗУВАЊА – Ова аикидо има чекор-во поврзувања кои се прилагодливи за деца од сите возрасти.КУЛ И СТИЛСКИ ГРАФИКА – неверојатни површината на овој одбор може да се пофали колкот и трендовски дизајн.УЧИ ДЕЦАТА ОСНОВНИТЕ ТЕХНИКИ – Бесплатно Возење Аикидо може да се користи за да се практикуваат лесно се движи и почетниците трикови.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи