.

.

Магнетни Нож Лента од Нерѓосувачки Челик со Повеќенаменското Користење како Нож Носителот, Нож Багажник, Нож Бар, Кујна Utensil Носителот, Алатка Носителот, Уметност С

Магнетни Нож Лента од Нерѓосувачки Челик со Повеќенаменското Користење како Нож Носителот, Нож Багажник, Нож Бар, Кујна

DEN 0.00

Износот
Залиха

1. МОЌНА МАГНЕТНА НОЖ БАР : модерниот магнетни нож бар е направен од страна 304 од не ' рѓосувачки челик , кои ќе комплимент вашата кујна. 2. ПОВЕЌЕТО ФУНКЦИОНАЛНА ДОСТАПНИ : Магнетни нож држачот за ѕид,висат вашиот ножеви на ѕидот. 3. МОЌНА МАГНЕТНА ЛЕНТА : Магнетни нож носителот без завртки, ние само го користите најсилните neodymium магнети на располагање!. 4. СИГУРНО : Магнетна лента, висат вашиот ножеви и алатки на ѕидот - да Осигура дека малите деца нема да имаат пристап до вашите остри ножеви. 5. ОДЛИЧНО ЗА ПРИКАЖУВАЊЕ : Употреба на магнетен нож складирање лента да се одржи ножеви, ножици, алатки, децата' играчки, клучеви, и друго.Боја : 12 Инчен.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи