.

.

Градина Замав Маска, Патио Замав Покрие 2 Седишта Водоотпорен, 210D Оксфорд Ткаенина Hammock Едрилица Крошна Маска, Windproof Анти-ув Тешки Сите Временски Заштитна Маска

Градина Замав Маска, Патио Замав Покрие 2 Седишта Водоотпорен, 210D Оксфорд Ткаенина Hammock Едрилица Крошна Маска, Windproof

DEN 2162.16

Износот
Залиха

【Градина Замав Покрие】 : 160*120*170cm/63*47*67in, совршен за повеќето 2 седишта отворено во расположението.Ве молиме проверете ги димензија на вашиот мебел пред купување. 【Лесно да се инсталира】 : Двете страни на патио едрилица hammock стол покрие имаат drawstring плус 2 патентите кои можат да се стегне по замав седиште капак.чувајте го на сигурно на замав.и нема да биде воодушевен од ветрот. 【Мултифункционален】 : Патио замав маска е направена од зашеметување hydrophobic материјал и на рабовите целосно заштита на капакот од пукање.заштита од : Снег и мраз, штетните УВ зраци, дожд, дрво sap, нечистотија и валкано, птичји измет итн. 【Издржлив Материјал】 : Отворен мебел покрие усвојува 210 D водоотпорен материјал, и тоа е перат и згаснат-отпорни,не е лесно да се намали или да се деформира, ова патио замав маска може да се заштити вашиот замав од дожд, ветер, песочни бури, сонце. 【100% Услугата 】:Ако сте збунети во врска со квалитетот на производот или имате било какви други прашања, можете да ни e-mail и ние ќе бидеме среќни да го реши проблемот за вас.Ако не сте задоволни или несоодветни за производот, можете да контактирате со нас и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор.Објектот Тежина : 1.3 Kilograms Garden Замав Маска, Зошто го избере нашиот патио замав покрие?Која е насочена кон заштита на вашата отворено замав од прашина, нечистотија, сонце, дожд и снег, избравме премиум материјалот .Оваа патио замав поклопецот е дизајниран да ги заштити вашите замав во сите временски услови.Функција : - Водоотпорен : ја штити вашата градина замав од дожд,снег и мраз и ги држи секогаш се исуши. - Прашина-доказ : го заштитува вашиот патио замав стол од надворешни елементи како нечистотија, дамки, остава, и птиците намалувањето итн. - Анти-Солза : го заштитува вашиот патио мебел од носење и трае подолго.Анти УВ спречува вашиот отворено столици од стареење, напукнување. -Непречено патентите на предната направи ставање и отстранување на маската полесно.Најлонска врвца на дното за да се стегне.Опис на производот : - производи : Отворено Замав Опфаќа - Материјал : Оксфорд ткаенина Боја : Црна Димензии : 160*120*170cm/63*47*67in - Тежина : 1.3 кг Пакет вклучува : 1 x Замав Капак (Замав Стол Не е Вклучена) Забелешки : 1.Поради разликата во светлината на екранот, бојата на тешки замав стол покритие може да биде малку поинаков од сликата. 2. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-2cm разлика.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи