.

.

Skechers Мажите Очекува Avillo Moccasin

Skechers Мажите Очекува Avillo Moccasin

DEN 888.00

Износот
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Платно.Увезени.Гумен ѓон.Пета мерки околу 1".Неформални се лизга-на чевли кој лесно поместена јака и сокриени gored insets на влез.Извезена логото на vamp.Cushioned мемориска пена footbed.Чевли се 2 E јас.e.екстра ширина на жените и широк за мажи.Мпц пети се лизга на.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи