.

.

MASTEC 4-1/2 Инчен Агол Мелница резби во Дрво Диск Кружни Виде Ножот 3 Заби со 7/8 Инчи Арбор за Сечење,Резба и Мелење

MASTEC 4-1/2 Инчен Агол Мелница резби во Дрво Диск Кружни Виде Ножот 3 Заби со 7/8 Инчи Арбор за Сечење,Резба и Мелење

DEN 0.00

Износот
Залиха

【Спецификација】 : Надворешниот дијаметар 115mm(4-1/2 инчи)со арбор на 22.23 mm(7/8 инчи). 【3 волфрам карбид заби】 : да се Обезбеди безбедно функционирање на сечилото со создавање на прифатливо радијална отпор вредност на високо ротација стапка. 【Анти-провизиите дизајн】 : Специјално дизајниран да работи на високи ВРТЕЖИ во минута (до 12500 ВРТЕЖИ во минута). 【Апликација】 : Дрво,пластика,иверица,ламинат тротоарите,тврдо дрво,гипс картон,МЕДИЈАПАН,иверица,итн. 【Добра Услуга】 : ве Молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со оваа виде ножот.Ние гарантираме 100% замена бесплатно.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи