.

.

фолклорот чисти

фолклорот чисти

DEN 284.64

Износот
Залиха

Taylor Swift е изненадување албум, фолклорот, на CD 7 август! "Поголемиот дел од работите јас планираат ова лето не се заврши се случува, но, постои нешто што hadn' t планирани за тоа НЕ се случи.И тоа нешто е мојот 8 студиски албум, фолклор", рече таа, да им се овозможи на фановите знаат таа истури сите нејзини каприците, желби, стравови, размислувања во 17 песни. "Јас го напишав и снимен оваа музика во изолација, но мора да соработуваат со некои музички херои на рудникот; Арон Dessner, Бон Iver, Вилијам Bowery и Џек Antonoff.".

Декларираните карактеристики

Поврзани производи