.

.

EMEZ Европски Стил Троседот Перница Назад Перница Кревет Кадифен Голема Backrest Читање на Остатокот Перница Lumbar Поддршка Стол Перница за Возрасни Назад Поддршка Дома Д

EMEZ Европски Стил Троседот Перница Назад Перница Кревет Кадифен Голема Backrest Читање на Остатокот Перница Lumbar Поддршка

DEN 744.48

Износот
Залиха

Удобно и мека : поклопецот е пренослив и перат со независна лагер дизајн.Со метална патент на надворешната школка, тоа е лесно да се отстрани и да се мијат.Обезбеди добра потпора : дебела и носат-отпорни, издржливи.Тоа е изменета на удобноста на нашите троседот или креветот.Супер удобен, одлична за snuggling со деца читање приказна!Само опуштете се со тоа.Уникатен Дизајн : The user-friendly страна џеб дизајн може да го поставите телефонот и далечинскиот управувач, итн.Триаголник перница, погоден за кревет, троседот, заливот прозорец, душекот, итн.Квалитетен материјал : висок квалитет PP памук пополнување, не се плаши од истиснување.Внатрешноста на перница е изработен од ткаенина која е издржлив и не е лесно да се скрши.Прилагодливи оптоварување перница за назад поддршка : Со склопот на корејски кадифени ткаенини, тоа е кожата-пријателски, боја-брзо, pilling-бесплатно, здрава и еколошки пријателски и лесен за употреба.Боја : Кафе.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи