.

.

HIOINIEIY Жените Scrunch Ruched Задник Кревање Плен Подобрување Leggings Висока Половината им Помогнам на Јога Панталони со Џебови

HIOINIEIY Жените Scrunch Ruched Задник Кревање Плен Подобрување Leggings Висока Половината им Помогнам на Јога Панталони

DEN 547.20

Износот
Залиха

Полиестер и spandex.Произведено во САД или Увезуваат.Се повлече На затворање.Големини : S, M, L, XL.Проверете опис на производот за големината details & info pls.Карактеристики : Здрав спортски ткаенина, Анти-кинење, Дише, Брз сува, Влага-wicking, Супер удобен и еластичен scrunch задник јога панталони.Сезони : Пролет Лето Есен Зима.Прилики : Тренингот, Активни, Спортски, Салата, Спорт, Трчање, Jogger, Вежбање, Отворено, Пилатес, Моќ флекс, Танц, Јава, Фитнес, Секојдневен, Traval, Тренингот Работи Задник Лифт Хулахопки Одмор итн.Сите исполнување страна , Брза испорака, Може да изберете вториот ден пристигнување.Плен Leggings Слабеење на стомакот контрола висока половината дизајн.Scrunch Задник да го обликуваат вашиот плен.Gusset croth да клеча доказ и да се избегне камила пети Лесна Висока Половината се избегне камила пети.Совршен за спорт, тренинг, сали, вежби, фитнес, трчање, или со секојдневно носење.Плен Leggings Слабеење на стомакот контрола висока половината design Scrunch Задник да го обликуваат вашиот booty Gusset croth да клеча доказ и да се избегне камила пети Лесна Висока Половината се избегне камила toe Perfect за спорт, тренинг, сали, вежби, фитнес, трчање, или со секојдневно носење.Овие панталони испадна да биде токму она што сакав.Добро, силно убаво чувство материјал.Што направи мојот но изгледа soooo убаво!Јас сум 150-155lbs и 5'5 см и јас се медиум, и имам големи колкови 41inch.Многу импресиониран!.Јас сакам како дебел материјал е.Тие се вклопуваат малку сит но сите околу одлично!На scrunch во задник дефинитивно вози право на пукнатината.Јас дефинитивно препорачувам за купување на овие особено да се направи вашиот задник ги добиете сите на вниманието.Само како што се гледа на фотографијата, ми се допадна многу и тоа изгледа многу убава.Страшно..тие се вклопуваат совршено и направи мојот задник изгледа толку добро lol.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи