.

.

Пратка Labels/Налепници, 3 x 5, Флуоресцентно Зелена, 500 Labels По Ролна (1 Ролна)

Пратка Labels/Налепници, 3 x 5, Флуоресцентно Зелена, 500 Labels По Ролна (1 Ролна)

DEN 793.68

Износот
Залиха

Смело се прикаже инструкциите и предупредувањата со притисок чувствителни етикети.Табела врвот точење достапни акции броеви SL9506, SL9512 и SL9518. Ѕид точење достапни акции броеви LDM250, LDM450, LDM850 и LDM1250. 500 labels по тркалаат, 1 тркалаат по случај.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи