.

.

Electriduct Latching Кабел Shield ПВЦ Подни Кабелот Капак и Ѕидот Кабел Raceway селотејп Жица Заштитник - Мал - 45 Инчен - Бела

Electriduct Latching Кабел Shield ПВЦ Подни Кабелот Капак и Ѕидот Кабел Raceway селотејп Жица Заштитник - Мал - 45 Инчен

DEN 671.76

Износот
Залиха

???????????????? : 0.5"W x 0.28"H Канал Големина Должина : 45" Надвор Димензии : 0.75"W x 0.375"H |1.1 lbs ???????????????????? : Бела. ???????????? ???????????????????????????????? : Овој кабел заштитник е идеално решение за намалување на ризикот од патувања, tugs, и паѓа поради лабава кабли и жици во : спортски сали, канцеларии, магацини, гаражи и сл.Едно парче дизајн, со latching механизам. ???????????????????????????? : На Electriduct Latching Кабел Shield е направен од крути, не-флексибилни, здрав ПВЦ кои се обезбедува крајната заштита од секојдневна облека додека во потрага стилски. ???????????????????????? : Пред се применува селотејп.Во можност да го издржат нога сообраќај, може да се инсталира како кат кабелот маска или ѕид црпе-применета селотејп.Во можност concealer.Идеален да се кандидира еден ethernet кабел, телефонска линија, аларм или говорникот жица. ???????????????????????????? : На Electriduct Latching Кабел Shield не само што обезбедува одлични кабел за заштита и ја намалува опасноста на вкусовите во текот лабава кабли.Таа, исто така доаѓа во две различни бои : црна или бела боја.Големина На : Мали - 45" | Боја : Бела.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи