.

.

Затворен Јаглен Агол Кабинет

Затворен Јаглен Агол Кабинет

DEN 0.00

Износот
Залиха

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Горниот кабинет со двојно стакло врати.На база на ова одделение има две дрвени врати со штала погледне и четири полици за сите други предмети што треба да се продавница.Димензии : 35x14.5x69 H.Собранието е потребно.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи