.

.

icyzone Тренингот Резервоарот Блузи, за Жени - Водење на Мускулите Резервоарот Спорт Вежбање Фитнес, Јога Блузи Спортски Маици(Пакување од 3)

icyzone Тренингот Резервоарот Блузи, за Жени - Водење на Мускулите Резервоарот Спорт Вежбање Фитнес, Јога Блузи Спортски

DEN 0.00

Износот
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 70% Полиестер, 30% Rayon.Увезени.Се повлече На затворање. √ Некоја претерана armhole дизајн им овозможува на резервоарот висат над лабаво за опуштено да се чувствуваат. √ Racerback стил врзани со рабови и flatlock шевовите. √ Станот-заклучување крои да се намали chafing.Ве молиме да зумирате производот слика и ткаенина детали за да бидете сигурни дека тоа е она што го сакате. √ Оваа Жените Обука Резервоарот е идеален за вашиот тренингот.Лесни, пот-wicking ткаенина помага да се задржи ќе се исуши, додека хип-hugging се намали и малку претерани рака дупка создава модерна силуета ќе може да се движи во. √ Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата пред купување ако сте прв пат да го купат овој производ.Внесете нашата продавница да се најде на појавување на дел : спортски градник, јога панталони, активни панталони итн.Модел : Мелиса Висина : 169cm Тежина : 50kg Биста : 88cm Половината : 59cm Колковите : 88cm Големина С. icyzone е activewear бренд водени од идејата за здрава, спортски и модни напред начин на живот.Воопшто не двоумете се да контактирате со нас ако не сте задоволни со овој производ, ние сме тука да ви помогнеме.Модел : Мелиса Висина : 169cm Тежина : 50kg Биста : 88cm Половината : 59cm Колковите : 88cm Големина Sicyzone е activewear бренд водени од идејата за здрава, спортски и модни напред lifestyle Dont двоумете се да контактирате со нас ако не сте задоволни со овој производ, ние сме тука да ви помогнеме.Резервоарот Врвот е комбинација на удобност, мода и функција, нека ви се задржи се вклопуваат и модерен кога сте обука.Armhole дизајн ви помага да го покажете вашиот стил со различни спортски градник.Fatory Продавница : Ние сме независни спортски бренд, ткаенина инвеститорот, како и облека производителот.Ние сме специјализирани во activewear со лесни, брзи сушење, абразија-отпорни и влага-wicking материјал.Ние дизајн, ние произведуваме и ние продаваме производи исполнување на нашите клиенти очекувања со голема вредност.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи