.

.

DEVETOP 4K Акција Камера 20MP Ултра HD 40M Водоотпорен Подводна Камера 170°Широк Агол WiFi видео камера Надворешен Микрофон 2.4 G Безжичниот Далечински Управувач Спортски Камер?

DEVETOP 4K Акција Камера 20MP Ултра HD 40M Водоотпорен Подводна Камера 170°Широк Агол WiFi видео камера Надворешен Микрофон

DEN 1439.04

Износот
Залиха

????【4 K 20 MP / НАДГРАДИ МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН】 : DEVETOP акција кам ви нуди професионална 4 K/30fps, 2.7 К/30 FPS, 1080 P/60 FPS, 1080 P/30 FPS, 720 P/120 FPS видео резолуција и 20 MP слики.Можете исто така да истражуваат повеќе функции со овој спорт камера како што јамка снимање на видео, на време застаруваат фотографија, бавно движење, selfies, континуирано снимање, возење режим, итн.Тоа ви овозможува да ги опфати сите детали на вашиот авантури. ????【НАДВОРЕШЕН МИКРОФОН / 131 FT ВОДООТПОРЕН】 : Кој има солиден IP68 заштитна обвивка, оваа подводна камера нуди подобра отпорност на вода, кој може да се истражи најдлабоките подводни до 131 FT.Надворешен микрофон може совршено да се компензира за ниска аудио квалитет дефект поради долги или надворешен шум, тоа ќе доведе до висока верност кога снимате. ????【170°УЛТРА ЈАСНО / ШИРОК АГОЛ ЛЕЌА】 : Опремен со 6 слоеви на оптичко стакло леќа, оваа акција камерата може да интелигентно точни екранот и 170 °широк агол видео слики ќе бидат поставени автоматски, без прилагодување.Додека во комбинација со Sony сензор, тоа го прави секој минливи спектакуларна снимка. ????【СПОРТСКИ КАМЕРА СО WIFI / 2.4 G ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ】 : Вграден WIFI, DEVETOP СЛАВА 60 акција камерата може да бидат поврзани со вашиот паметен телефон (IOS Водоотпорен случај; Водоотпорен случај носителот; USB кабел; Надворешен микрофон.Далечински управувач; Далечински управувач батеријата (CR2032).Dual полначот; 2*1050 m Ah батерија.Шлем појас; Шлем држач; Велосипед handlebar планината.Алтернативни лепило влошки. 90 ° краток приклучок; 360 ° ротирачки поддршка. 180 ° вртливата поддршка; Крило завртки.Ве молиме формат SD-картичката не се во камерата пред да го користите.Далечинскиот управувач не е водоотпорен.Вметнете SD картичка и целосно да ја наполните батеријата пред да ја користите.Акција камери не можат да се користат како веб-камери, предизвика вградениот WIFI е сигнал за пренос кои не може да се поврзе на Интернет.Ве молиме формат SD-картичката не се во камерата пред да го користите.Далечинскиот управувач не е водоотпорен.Вметнете SD картичка и целосно да ја наполните батеријата пред да ја користите.Акција камери не можат да се користат како веб-камери, предизвика вградениот WIFI е сигнал за пренос кои не може да се поврзе на Интернет.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи