.

.

DOITOOL Моќ Вежба Приклучок Адаптер Влијание Одделение Хексадецимален Приклучок Адаптер Поставен Штекер да се Вежба Адаптер за Полнач Моќ Вежба во Голема Брзина Орев

DOITOOL Моќ Вежба Приклучок Адаптер Влијание Одделение Хексадецимален Приклучок Адаптер Поставен Штекер да се Вежба Адаптер

DEN 0.00

Износот
Залиха

На chamfered рабови и пролет-натоварени аретир топката ќе се обезбеди цврста и сигурна одговара, на тој начин овозможувајќи ви да го зачувате вашето драгоцено време и вршење на авто поправка задачи лесно.Изградена од ' рѓа-отпорни на високи јаглероден челик, тоа е погодна за тешки влијание возачи за долг живот, да се справува со најтешките работни места хексадецимален вратило.Тоа е произведен со професионална технологија за да се обезбеди висок квалитет на производ и може да се работи за долго време.Ова влијание приклучок адаптер сет исто така ќе ги зачувате вашето драгоцено време за промена надвор од моќта вежба во споредба со традиционалните рака управувана орев возачи.Поради неговата безбедно заклучување направи можете слободно во екстензија, тоа обезбедува дополнителни должина за премногу тешко да се постигне простор.Description360°rotatable приклучок адаптер користи уникатен сферични дизајн кој дистрибуира вртежен момент товари рамномерно во текот на поголема површина, така што се овозможува постигнување на повеќе тесен работното место и да се подобри употребата перформанси значително.Оваа алатка е мала тежина и малата големина што значи тоа заштедува простор.Нема потреба да се носат гроздови на штекерите (подножјата).Карактеристики - Боја : Сребро - Големина : 5.50 X1.50 X0.50cm 2.16 X0.59 X0.20 инчи - Материјал : Висок јаглероден челик - Поради својата безбедно заклучување направи можете слободно во екстензија, тоа обезбедува дополнителни должина за премногу тешко да се постигне простор.- Изградена од ' рѓа-отпорни на високи јаглероден челик, тоа е погодна за тешки влијание возачи за долг живот, да се справува со најтешките работни места хексадецимален вратило. - Ова влијание приклучок адаптер сет исто така ќе ги зачувате вашето драгоцено време за промена надвор од моќта вежба во споредба со традиционалните рака управувана орев возачи.- На chamfered рабови и пролет-натоварени аретир топката ќе се обезбеди цврста и сигурна одговара, на тој начин овозможувајќи ви да го зачувате вашето драгоцено време и вршење на авто поправка задачи лесно. - Тоа е произведен со професионална технологија за да се обезбеди висок квалитет на производ и може да се работи за долго време.Пакет Including1 x 1/4 Инчи Штекер Adapters1 x 3/8 Инчи Штекер Adapter1 x 1/2 Инчи Приклучок Адаптер.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи