.

.

Буш 43038 Land Cruiser со Песна се Вози ХО Скала Модел на Возило

Буш 43038 Land Cruiser со Песна се Вози ХО Скала Модел на Возило

DEN 0.00

Износот
Залиха

Дизајниран за употреба во моделот железнички или diaramas.ХО размер (1 : 87).Подготвени да се прикаже; насликани и насобраните.Не е играчка; дизајниран за собирачи на возраст над 14 години. Модел железнички или diorama додатоци; скала модел на возило во 1 : 87; не е играчка; дизајниран за собирачи и модел градители на возраст над 768.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи