.

.

Божиќ Туш Завеси за Бања, Симпатична Gnomes Божиќ Борови Дрвја Шарени Топки Подароци Ткаенина Бања Завеса, Зимски Одмор Бања Прибор Оркестарот ја Поставува со Куки, 72x7

Божиќ Туш Завеси за Бања, Симпатична Gnomes Божиќ Борови Дрвја Шарени Топки Подароци Ткаенина Бања Завеса, Зимски Одмор

DEN 0.00

Износот
Залиха

Големина—72"W x 72"Л содржи 12 пластични куки лесно да се инсталира.може да се користи за кади, туш кабина, или било бања.и работи со директно или криви туш прачки.HD Print—Живописни бои, Јасна слика, Безопасно и не бледнее.СУПЕРИОРЕН МАТЕРИЈА— Полиестер ткаенини, Водоотпорен и брзо сушење, Издржливи и трајни.исклучителна линии и деликатна hemming, тоа ќе го задржи чист и совршен за создавање на пријатна и топол дом.ЛЕСНО се ГРИЖИ Рака или со машина за миење.Висат сува само.Ве молиме железо тоа на пониска температура.ШИРОКО АПЛИКАЦИЈА—Не се користи само за во бања соба.исто така се користи кампување, хотел, мотел, dorm туш, отворен двор, farmhouse, стан, атлетски клуб, теретана и секаде на друго место треба туш завеса или лагер.Декорација & Gift If треба да палубата од вашата бања со некои уникатен декор, ве молиме обидете се на нашиот туш завеса, тоа е одлична идеја за бања декорација.Тоа е, исто така, одмор подарок за родители, љубители, деца и пријатели.Features Our туш завеси дојде во голем број на стилови на & бои, големи димензии/краток туш завеси, што ги прави идеални за деца, гости & master бањи.Стандардна големина 72" x 72".Тоа ќе одговара на повеќето стандардни кади и тушеви.Погоден за вашиот дом, campers, мотели, хотели, ученичките домови и повеќе.Тоа може да се користи сам или како лагер за текстил туш завеса.Пакет Include1x водоотпорен полиестер туш curtain12x пластични hooks Notice : Сите димензии се мерени рачно со отстапување (движеше) на 1-3cm.Објектот може да биде малку различен од слика се должи на осветлување и вашиот монитор екранот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи