.

.

Ротари Објект 10962, Edger Сечилото 7-1/2-во X 1/2-во, го Заменува Црна и Декер Unsharpened

Ротари Објект 10962, Edger Сечилото 7-1/2-во X 1/2-во, го Заменува Црна и Декер Unsharpened

DEN 0.00

Износот
Залиха

Вклучува (1) Edger Ножот.Нови, Најголемиот Дел Спакувани.Вистински ОЕМ Замена Дел # 10962. ШИРИНА 1-1/2 Инчи, ДЕБЕЛИНА 0.0950 Инчен, C. H. КОЛ 1/2 Инч, ДОЛЖИНА 7-1/2 Инчи.Ве молиме погледнете на листата за компатибилност.На ОМБ Магацин, ние се стремиме да се обезбеди најголем избор и квалитет на делови за вашиот отворено енергија опрема.Треба и другите делови да го завршите вашиот проект?Проверете на нашиот голем каталог - имаме она што ви треба.Црно-Декер Edger Ножот - Unsharpened.Димензии : ДОЛЖИНА : 7-1/2"ШИРИНА : 1-1/2"C. H. КОЛ : 1/2"ДЕБЕЛИНА : 0.0950".

Декларираните карактеристики

Поврзани производи