.

.

Yukon Опрема & Оска (YC G6258336) Стандардни Отвори Превозникот Случај за генетски модифицираните 14-Топ Камион 10.5 Диференцијал

Yukon Опрема & Оска (YC G6258336) Стандардни Отвори Превозникот Случај за генетски модифицираните 14-Топ Камион 10.5 Диференцијал

DEN 11050.32

Износот
Залиха

1 Година Гаранција.Висока Јачина Железо Случај.Прецизно Изработени за Тесни Tolerances.Не Вклучува Spider Брзини.Превозникот Случаи од Yukon Опрема и Оска се изработени и квалитетот тестирани на високи стандарди за да се обезбеди висок сила и долг живот за оваа суштинска компонента на вашиот диференцијални систем.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи