.

.

Тетоважа Машина се Справи со Капак, Силикони Тетоважа Зафат Покрие Заврши Телото Уметност Додаток за Серпентина Тетоважа Машина Пиштол Комплет за Убавината на Тел

Тетоважа Машина се Справи со Капак, Силикони Тетоважа Зафат Покрие Заврши Телото Уметност Додаток за Серпентина Тетоважа

DEN 0.00

Износот
Залиха

ПРОТИВ ПРОЛИЗГУВАЊЕ ДИЗАЈН : Оваа тетоважа машина зафат маска се користи со тетоважа костец, која може да се создаде безбедно тетоважа на животната средина за своите анти-лизга дизајн.Мала ТЕЖИНА : тетоважата зафат поклопецот е Llght тежина нема да додадете екстра притисок да тетоважа машина.БЕЗБЕДНО и БЕЗОПАСНО : Силиконски материјал е безбедно и безопасно.Ова е апсолутно неопходно во прилог на вашата тетоважа студио.Парична КАЗНА ИЗРАБОТКА : Не се лизга, високо полирани, професионални тетоважа машина костец.Лесна контрола, удобно да се одржи и долго време работат без уморни чувство.ПРИМЕНА : Кертриџ тетоважа костец погоден за повеќето тетоважа игли.Можат да бидат опремени на калем, моторни машина, патрон пенкало машина.Пакетот Вклучува : 1 x Тетоважа Машина Контрола ги опфаќаат Само Опис : Оваа тетоважа машина зафат маска се користи со тетоважа костец, која може да се создаде безбедно тетоважа на животната средина за своите анти-лизга дизајн.Силиконски материјал е безбедно и безопасно.Ова е апсолутно неопходно во прилог на вашата тетоважа студио.Карактеристики : Силиконски материјал е безбедно, не-токсични и против пролизгување.Ергономски дизајн е анти-лизга лесно зафат.Компатибилен со повеќето тетоважа костец добро.Лесно да се чисти и да го користите.Мала тежина нема да додадете екстра притисок да тетоважа машина.Карактеристики : Материјал : Силикон Боја : Црна Дијаметар : 2.8-3cm / 1.1-1.2 инчен Тежина : 30g Тип : Тетоважа Машина Зафат Капак.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи