.

.

Bitspower Bitz Моќ G1/ 4 во. Сјае G1/ 4 Extender 50mm Сребро BP-WTP-C65

Bitspower Bitz Моќ G1/ 4 во. Сјае G1/ 4 Extender 50mm Сребро BP-WTP-C65

DEN 378.72

Износот
Залиха

Висок проток дизајн.Висок квалитет месинг материјал.Голема трајност со никел сребро сјајна боја заврши.О-прстен дизајн.G1/ 4 во.За темата проширување 50mm.Завртка : G1/ 4 во.И внатрешниот G1/ 4in. и завртка должина : 5mm & Апликација должина : 50mm.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи