.

.

uxcell Батеријата Случај Складирање Кутија 3 Слотови x 3.7 V Батерија Држачот за 3 x Батерија 18650 2 парчиња

uxcell Батеријата Случај Складирање Кутија 3 Слотови x 3.7 V Батерија Држачот за 3 x Батерија 18650 2 парчиња

DEN 0.00

Износот
Залиха

Батерија Тип : за Батерија 18650(не се вклучени овде).Вкупна Големина : 77mm x 60mm x 25мм(L*W*H).Pin дизајн е одлична за лесно поврзување.Одлична За Употреба Во Електрониката Апликации И Мали Хоби Проекти.Пакет Содржина : 2 Buc Батерија 18650 Случај Носителот.Батеријата Не Е Вклучена Овде.Тие се погодни за DIY и одржување на сите видови на dc опрема.Лесен за инсталација : батеријата е утврден од нерѓосувачки челик пролет.Тоа е многу погодно да се инсталира и да ја замени батеријата.Тешки материјали : користење на тешки материјални, не е лесно да попуштат.Различни слотови за батерии, да ги исполнуваат на вашиот користење на различни барања.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи