.

.

Кармин Шминка Четка Складирање Кутија, Десктоп Накит Завршувањето Складирање Кутија, За Нега На Кожата Козметички Витрини Пластична Кутија За Складирање (Сина)

Кармин Шминка Четка Складирање Кутија, Десктоп Накит Завршувањето Складирање Кутија, За Нега На Кожата Козметички Витрини

DEN 0.00

Износот
Залиха

Оваа колекција на шарени чување на кутии, КАКО материјал и Нордиските стил, боја за појавување, е убава и модерен, прави животот повеќе стилски.Независната кутија дизајн го прави десктоп веќе не е неуредна.Тоа е дефинитивно добар помошник за вашата меморија.Мали предмети како што се кармин и шминка четки може да се чуваат.На дното на чување кутија има вдлабнати дизајн, кои можат да се сместат на малите објекти, како што се веѓа моливи, кои се погодни за чување и извади, и не е лесно да се изгуби.На врвот на независен оддел кутија усвојува инкрустирани дизајн, кој може да биде поврзан и сплит и во комбинација слободно да ги исполни вашите складирање потреби во различни сцени.Овој мултифункционален складирање кутија може да се користи во спалната соба за облекување маса, дневна соба, купатило, итн.Едно парче може да ги исполни вашите многу складирање потреби.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи