.

.

Ampopt Отворен И Затворен Патриотски Украси Ден Ѕвезди Независност Венец Лак Лак Дома Декор (Multicolor)

Ampopt Отворен И Затворен Патриотски Украси Ден Ѕвезди Независност Венец Лак Лак Дома Декор (Multicolor)

DEN 1644.00

Износот
Залиха

Големината - Големи Големина го Прави Тоа Око-фаќање на Декоративни Украси За 4ти јули.Да Ги Користите На Вашиот Одмор Партија Дека Ќе Креативни Весели Фестивал Атмосфера.Покажете ја Вашата Патриотски Дух : Овие Патриотски Венец Лакови Се Опремени Со Многу Американски Елементи, Како што се Ѕвезди И Ленти, Знамиња, Бела, Црвена И Сина боја, Полн со Празнична Атмосфера; Таа Е Погодна Да Се Применуваат На 4 јули, Денот на Знамето, Денот на одржување на Изборите Или со Други Патриотски Тематските Партија.Сигурен Материјал И Лесен За Употреба : Овој 4th јули Патриотски Лак Е Мека, Трајни, Не е Лесно Да Избледи И Деформира; Она што е уште поважно, Секој Ѕвезди И Ленти Патриотски Знаме Лак Е Пре-формирана, Кои Може да се заштеди Време И Напор За Декорирање На Домот Партија Во Празник.Да ги користите на вашиот одмор партија дека ќе креативни весели фестивал atmosphere Wide спектар на апликации : овие Америка знаме венец лакови се погодни за внатрешна или надворешна употреба, и тие може да бидат обесени на палуби, лебди, тремот огради, на пикник маси, канцелариски, училишен, училници и други места; покрај тоа, овие патриотски знаме венец лак е добар избор за украсување 4 јули прослава или добредојдовте патриотски херои кои доаѓаат home Show вашите патриотски дух : овие патриотски венец лакови се опремени со многу Американски елементи, како што се ѕвезди и ленти, знамиња, бела, црвена и сина боја, полн со празнична атмосфера; Таа е погодна да се применуваат на 4 јули, Денот на Знамето, Денот на одржување на Изборите или со други патриотски тематските party Package се вклучени : 1×Bunting Bow The пакетот вклучува : ќе добиете 1 парчиња Америка Денот на Независноста знаме венец лакови ќе ги задоволи вашите дневни дела на внатрешна и надворешна декорација, исто така, овие деликатни патриотски Американското знаме венец лакови се погодни за декорација на Денот на Независноста на Обединетите States Quality материјал : деликатна 4ти јули венец лак е направен на лента, кој допира удобно и тоа може да ви обезбеди долгорочна употреба; исто така, можете да ги красат вашите патриотски тематските партии или настани со овие патриотски знаме венец лакови.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи