.

.

Unicorp EWN-0420-0-CU Круг Проекција Заварување Орев 1/4-20 Thd x .050 thk, Челик, Бакар Флеш КОЛИЧИНА-50

Unicorp EWN-0420-0-CU Круг Проекција Заварување Орев 1/4-20 Thd x .050 thk, Челик, Бакар Флеш КОЛИЧИНА-50

DEN 0.00

Износот
Залиха

Заварување Орев.Телото Дијаметар (Инчи) : 0.5200. Панел Дебелина (Инчи) : 0.0500. Монтажа Дупка Со Дијаметар Од (Инчи) : 0.3160. Глава Облик : Тркалезна.Unicorp е само-лоцирање проекција заварување ореви се инсталира лесно и брзо.Тие се користат за да се обезбеди товарот теми во панели кои не можат да бидат прислушувани.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи