.

.

Еден Фаза Цврста Состојба Реле AC на AC 15A 24-380VAC Излез 80-250VAC Влезен Модул РБС GJX15 АА AC Контрола AC РБС-15A

Еден Фаза Цврста Состојба Реле AC на AC 15A 24-380VAC Излез 80-250VAC Влезен Модул РБС GJX15 АА AC Контрола AC РБС-15A

DEN 0.00

Износот
Залиха

еден фаза Цврста состојба реле AC на AC 15 A 24-380 VAC излез 80-250 VAC влезен модул РБС GJX15 АА AC контрола AC РБС-15 A.Контрола метод : AC да ACLoad струја : 15 AOutput напон : 24-380 VACInput напон : 80-250 VACMounting метод : завртки fixed The упатства за работа : ЛЕР.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи