.

.

RikView Притиснете на Ноктите Средна Должина на доградба на Акрилни Нокти Сина Ноктите Ковчег Лажни Ноктите Сјајни Целосно Покривање Лажни Нокти за Жени

RikView Притиснете на Ноктите Средна Должина на доградба на Акрилни Нокти Сина Ноктите Ковчег Лажни Ноктите Сјајни Целосно

DEN 0.00

Износот
Залиха

【Услуга Гаранција】Ако имате било какви прашања за лажни нокти, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-Маил.Во случај на транспортни оштетувања или проблеми со квалитетот, ЗАМЕНА гаранција е обезбедена. 【Еко-Пријателски】долго притиснете на ноктите се изработени од еколошки ABS смола материјал, кој е не-токсични, невкусна и еколошки. 【Пакет Содржина】24 КОМПЈУТЕРИ Притиснете на Ноктите & Помине File & Желе Лепак Налепници.(Трајност на желе лепак НЕ е толку добар како течен лепак, но тоа го прави лажни нокти, ЕДНОКРАТНО.Ве молиме користете соодветен лепак според различни сцени). 【Лесно да се Примени】Наместо да се трошат многу време и пари во нокти салон, можете да го промените ќе ноктите стил во 15 минути во секое време и насекаде.(Лажни нокти ќе остане подолго доколку ги чисти ноктите пред да ги користите, и да се избегне вода во рамките на првиот час на носење). 【Совршен Подарок】Овие нокти се совршен подарок за девојка, сопруга, се жени и девојки.погоден за лица, матурска, датира и свадба и др. 【Rik View】ќе се фокусира на дизајн и продажба на модерен притиснете на ноктите, водејќи да дизајн лажни ноктите да се спореди со салони.【Услуга Гаранција】задоволството на Клиентите е наш највисок извршување.Ако имате какви било прашања или предлози во врска со нашата држи на ноктите, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail, и ние ќе се потрудиме да ви даде задоволителен одговор како е можно поскоро.【Детали за производот】Овој производ вклучува 24 ПАРЧИЊА од лажни нокти ,12 различни големини, која одговара на вашите секој прст.Може да се намали екстра дел надвор со ноктите clipper или нокти датотека.Лажни ноктите може да остане подолго доколку ги чисти вашиот сопствен ноктите внимателно пред употреба, и да се избегне вода во рамките на првиот час на носење.【Во Последно】Ние искрено да им се заблагодариме на сите оние кои ќе одлучат Rik View за помине уметност!Се надевам дека ќе момци имаат убав ден!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи