.

.

Acer Iconia Еден 7 Б1-7A0 Калено Стакло Екран Заштитник,LiuShan HD Јасно Отпорно на Гребење 9H Цврстина Филм за 7 Acer Iconia Еден 7 Б1-7A0 Таблета.

Acer Iconia Еден 7 Б1-7A0 Калено Стакло Екран Заштитник,LiuShan HD Јасно Отпорно на Гребење 9H Цврстина Филм за 7 Acer

DEN 234.96

Износот
Залиха

Компатибилен модел : Само се Вклопуваат 7" Acer Iconia Еден 7 Б1-7 A0 Лаптоп.Не Одговара за друга таблета.Премиум Материјал : 0.3 mm Ултра-Тенок 9 H Цврстина 2.5 D Круг Работ Калено Стакло LCD HD Премиум Екран Заштитник - Анти-Нула/ Shatterproof/ дупка со Вода отпорни - Oleophobic слој го намалува smudges, обезбедува лесно чистење.HD Retina Јасност : Висока Транспарентност-ви обезбеди висока дефиниција јасно гледање.Hydrophobic Oleophobic екран облога ги штити против пот и нафтени остатоци од отпечатоци од прсти.Висок Одговор : 0.33 mm дебелина помага во одржување на оригиналниот одговор чувствителност, која обезбедува брз стан започне, мазна игри и видео игра.Нема меурчиња или остатоци.На oleophobic слој го намалува smudges и отпечатоци.Можете да се чисти вашиот таблет е екран со едноставна избрише.Функција : Компатибилни модел : Само се Вклопуваат 7" Acer Iconia Еден 7 Б1-7 A0 Лаптоп.Не Одговара за друга таблета.HD Retina Јасност : Висока Транспарентност-ви обезбеди висока дефиниција јасно гледање.Hydrophobic Oleophobic екран облога ги штити против пот и нафтени остатоци од отпечатоци од прсти.Премиум Материјал : 0.3 mm Ултра-Тенок 9 H Цврстина 2.5 D Круг Работ Калено Стакло LCD HD Премиум Екран Заштитник - Анти-Нула/ Shatterproof/ дупка со Вода отпорни - Oleophobic слој го намалува smudges, обезбедува лесно чистење.Висок Одговор : 0.33 mm дебелина помага во одржување на оригиналниот одговор чувствителност, која обезбедува брз стан започне, мазна игри и видео игра.Нема меурчиња или остатоци.На oleophobic слој го намалува smudges и отпечатоци.Можете да се чисти вашиот таблет е екран со едноставна избрише.Пакет се вклучени : 1* Екран Заштитник.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи