.

.

TouchBack Боја Шампон и Балсам Сет (Обурн)

TouchBack Боја Шампон и Балсам Сет (Обурн)

DEN 478.80

Износот
Залиха

Боја на Депонирање на Шампон и Бојата на Депонирање на средството за смекнување на косата.Привремена боја на косата за употреба помеѓу постојани бои.Додава боја и сјај на косата - Мешавини убаво со природна боја или-третираат коса, дава оптимална исчезнат заштита тонови надолу сива.Без амонијак, без насмевка, без сулфати.Touch Back Боја на Депонирање на Шампон и Бојата на Депонирање на средството за смекнување на косата додадете назад боја и сјај на избледени коса, без груби хемикалии на трајна боја на коса — без амонијак, пероксид или сулфати.Тоа е безбедно, нежен начин за да додадете различни боја секое време.Бојата трае до три обични перења.Пробив во привремена боја на косата технологија, Touch Back е патентирана формула користи природни јонизација на косата да се беспрекорно обврзници боја на коса вратило.За оние недели помеѓу постојани бои, зголемете ја вашата боја на коса и amp до вашиот сјај кога ќе шампон и состојба.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи