.

.

Денот на вљубените Светла Multicolor Божиќ Дрво Самовила String Светла за Внатрешна Декорација Водоотпорен Виси Светлина за Денот на Вљубените Дневна Соба и Спалната соба

Денот на вљубените Светла Multicolor Божиќ Дрво Самовила String Светла за Внатрешна Декорација Водоотпорен Виси Светлина

DEN 0.00

Износот
Залиха

LED елка светла се изработени од високо квалитетни материјали, трајни, еколошки, водоотпорен и dustproof, бидејќи овие светла не бараат приклучоци, така што тие се погодни за внатрешна и надворешна употреба.Подобро отколку обичните соларни string светла, ова е дефинитивно една прекрасна прилог на вашиот Божиќ украси.Во споредба со приклучокот за напојување, батерија кутија е лесен за употреба и едноставен за снабдување со енергија.Само инсталирате батериите во батеријата кутија и потоа притисни на копчето, led string светла ќе работат.Тоа може да се користи во секое место што сакате да ги красат без да биде проблематичен од власт проблеми.Таа е идеална декорација за вас.Се вклопи во различни прилики, расположението, чувствата, празници, прослави, јубилеи итн.Покрај тоа, Со мемориска функција, овие празник оркестарот светла нема да се промени осветлување на владата по отстранете.Декоративни String Светла : string светла помогне да се направи одличен амбиент за секој нормален работи, донесе одличен осветлување и романтична атмосфера за вашиот дом, спална соба, ученичкиот дом, свадба, забава, патио, итн.Одлично за Божиќ : Совршен за внатрешна и надворешна украси, како што се Божиќ, ноќта на Вештерките партија, Денот на Вљубените, свадба, дома, прозорец, бања, фестивал, Одмор, покажува, ресторан, хотел, комерцијална зграда, шопинг центар, дрвја, венци, завиткување дрвја, patios, pergolas, грмушки, жива ограда, огради, столбови и др.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи