.

.

На Hillman Група 47294 12-24-Инчен x 2-1/2-Инчен Рамен Главата Филипс Само Дупчење Завртка со Крило, 1-Фунти

На Hillman Група 47294 12-24-Инчен x 2-1/2-Инчен Рамен Главата Филипс Само Дупчење Завртка со Крило, 1-Фунти

DEN 467.76

Износот
Залиха

Производот е LB 12-24x2.5 SD Завртка.Лесно и едноставно се користи за полнење.Производот е произведен во Кина.Авто-дупчење точка олеснува инсталација.Авто-дупчење или само-прислушување метални навртки зголемување на продуктивноста преку намалување на бројот на чекори потребни да завртка заедно парчиња на метал.Сребро Керамички Слој Заврши.Опис на производот производот е LB 12-24x2.5 SD Завртка.Лесно и едноставно се користи за полнење.Производот е произведен во Кина.Елегантен дизајн и заврши.Од Производителот на Овие само-дупчење завртки се користи во дрво, fiberglass и метал, и тие поседуваат ударна точка овозможување на тоа да се вежба во сопствената дупка во тенок мерач челик.Остри теми се создаде свој парење нишка кога drilled во материјалот.Без претходно drilled пилот дупки е потребно.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи