.

.

FFENFEI Замена Рака Компатибилен за Fitbit Полнење 5, од не ' Рѓосувачки Челик Три-Топка Челик Појас Рака Спортски Види Рака Хривнија Прилагодливи Замена Wristband Додаток 4

FFENFEI Замена Рака Компатибилен за Fitbit Полнење 5, од не ' Рѓосувачки Челик Три-Топка Челик Појас Рака Спортски Види

DEN 1068.00

Износот
Залиха

[Повеќе Избори]: Повеќе модерни бои за да го изберете.Можете да избор на шема која сакате да се покаже себе си,и замена wristband е многу погодна за мажи и жени, спортски, партии, бизнис, спиење или други активности.Ако има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас без двоумење.Ние ќе ви обезбедиме прекрасно шопинг искуство. [Лесно да се Замени]: спорт рака за Fitbit Полнење 5 е многу лесно да се intall и да ги отстраните.Лизгајте го конектори за да го види,ритам под прстенот може лесно да се поправи на тракерот.Не е лесно да се лизга надвор. [Компатибилни Модели] : FFENFEI Замена Бендови Компатибилни Додатоци за Fitbit Полнење 5 Smart watch. [Премиум Материјалот] : Ова за fitbit полнење 5 види бенд е направен од мек материјал ви овозможува удобно носење искуство.Издржлив и силен,многу лесен и мазна,За fitbit полнење 5 бендови не се малку,бришење или иритираат вашата кожа. [Најдобрите Подароци]:Овој високо квалитетен моден замена бендови не е само привлекување на луѓето внимание околу вас, но таа е исто така голем ноќта на вештерките/благодарноста/божиќ/роденден/вљубените подароци за вашите најдобри пријатели, момче/девојка, пријатели, членови на семејството, соученици и сл.Добредојдовте на FFENFEI Продавница Стандард Превозот обично трае 10-15 дена да бидат испорачани .Експрес uauslly трае 3-10 дена да пристигне во САД.Идеален за Денот на Вљубените Подароци за Пријатели На Најдобри Божиќни Подароци за Friends For Fitbit - Полнење 5 Види Нерѓосувачки Челик Три-Топка Челик Појас Замена Рака Опис на Производот : Направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик материјал, мека и тешки, удобен за носење Замена види рака за оригиналниот стари, нечисти или оштетен еден Лесен за користење, големина може да се прилагоди според обемот на зглоб На тенок и модерен изглед додава повеќе модерен изглед на вашата види; модерен и атрактивен бои се направи оваа рака што изгледаат одлично, и тоа може да има убава професионален изглед на секоја прилика.Модерен боја и дизајн, погоден за мажите и жените, кога се работи, кампување или на шопинг, можете да одговара на вашето расположение и облека за да се направи вашиот види го покажете вашиот уникатен вкус Пакет се Вклучени : 1 X Рака 1 X Шрафцигер.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи