.

.

2GB RAM меморија, 16GB ROM,Y300 aderroo Android паметен Телефон, 5.75-инчен IPS цел Екран,Предните и Задните Камери,,Само Поддржува Двојна SIM-Картичка Фрекфенција на 3GWCDMA:850/2100MHZ, От?

2GB RAM меморија, 16GB ROM,Y300 aderroo Android паметен Телефон, 5.75-инчен IPS цел Екран,Предните и Задните Камери,,Само

DEN 0.00

Износот
Залиха

★ Ве молиме имајте во предвид пред купување★ Овој телефон е отклучен телефон,но, тоа само ја поддржува SIM картичката фрекфенција на 3 GWCDMA (850/2100 MHZ),ве Молиме контактирајте со телекомуникацискиот оператор да бидете сигурни дека вашата SIM картичка не ги исполнува условите. ★Телефонот систем за складирање на ★оперативен Систем : Android , Тоа е 2 GB RAM меморија, 16 GB ROM меморија , SF нуди извонреден систем на оперативниот искуство и високо ефикасно извршување.Можете да уживате во вашата музика/ films/ игри/социјалните медиуми. ★ Телефонот Повеќе Корист ★Како евтини Android паметен телефон за секој, Задниот поклопец материјал : пластични,Тоа е Дебелина : Тенок(9mm-10мм),имаме три блескави бои за да го изберете од : црна и сина и злато. ★ 3 G Smartphone Отклучен ★ Овој телефон поддржува SIM картичката фрекфенција на 3 GWCDMA (850/2100 MHZ),ве молиме бидете сигурни дека вашата SIM картичка ги исполнува барањата, Тоа има три независни картичка слотови за 1* SIM, 1* SIM, 1* ТФ-картичка. ★Предна и задна Камера ★Овој телефон equipes еден на предната Камера и една задна Камера , и Тоа внесува 5.75-инчен 18 : 9 full screen,Екран на Допир Тип : Капацитивни Екран,Можете да правите фотографии или selfies со вашиот мобилен телефон, или можете да ги преземете видео запис, кој е многу удобен.Овој телефон има три бои за да го изберете : црна, сина, злато, има 5.72-инчен дисплеј, две микро SIM картички, 2 GRAM и 16 GROM, две предните и задните камери, поддржува Bluetooth, GPS, и користи Андроид универзална полни главата и кабелот за Податоци, и тоа е отклучен мобилен телефон, но само поддржува 3 GCDMA : 850 MHZ или 2100 MHZ SIM картичка.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи