.

.

Galand Божиќ Лак Венец Лакови Божиќ Декоративни Лак со Бел Венец Виси Божиќ Pendant Големи Црвени Пенливи Сјајот Божиќ Лак за Елка Златна

Galand Божиќ Лак Венец Лакови Божиќ Декоративни Лак со Бел Венец Виси Божиќ Pendant Големи Црвени Пенливи Сјајот Божиќ

DEN 0.00

Износот
Залиха

Со користење на овој pendant која има лак обликот на површината, тоа ќе ги красат на вашиот стил за уникатни и креативни дома стил, кои ќе бидат повеќе мода и око-catchin.Цел да се подобри амбиентот на Божиќ кои можете да виси на оваа pendant, која ќе ви овозможи да ги користите за да градина и елката, за прославувањето на Божиќ и фестивали со лак style.By одлуки со пена материјал, ова pendant ќе биде мека и носат-отпорни, за да ги користите.Должината на производот е 30cm, ширината е 25cm.Таа е погодна за декорација на вашиот елка, дома, во градината и да се испрати до пријателите како подарок.Опис : Со користење на овој pendant која има лак обликот на површината, тоа ќе ги красат на вашиот стил за уникатни и креативни дома стил, кои ќе бидат повеќе мода и око-фаќање.Цел да се подобри амбиентот на Божиќ кои можете да виси на оваа pendant, која ќе ви овозможи да ги користите за да градина и елката, за прославувањето на Божиќ и фестивали со лак style.By одлуки со пена материјал, ова pendant ќе биде мека и носат-отпорни, за да ги користите.Должината на производот е 30cm, ширината е 25cm.Таа е погодна за декорација на вашиот елка, дома, во градината и да се испрати до пријателите како подарок.Точка Име : Божиќ Pendant Material : Foam Features : Живописни, 3 D Ефект, Лесно Hanging Size Детали : 30cm x 25cm/11.81" x 9.84" (Прибл.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Божиќ Pendant.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи