.

.

NA-1 Брз Безжичен Автомобил Полнач 15W Авто Менгеме Телефон Носителот на Воздухот се Пропустливи или Цртичка Лепило Вклучени Работи со iPhone и Android

NA-1 Брз Безжичен Автомобил Полнач 15W Авто Менгеме Телефон Носителот на Воздухот се Пропустливи или Цртичка Лепило Вклучени

DEN 669.60

Износот
Залиха

Безжична Автомобил Полнач 15 W, 10 W.Чи Брзо Полнење От.Авто Менгеме со интелегентни откривање.Безжични Полнење преку вашите телефони маска!.Овој полнач е во можност да работат преку тенок за да не толку густа телефон случаи!.Придава на Воздухот се Пропустливи или ги користат нашите алтернативни стои со вклучени лепило на гората каде што сакате.Нема повеќе досадни приклучување на usb полнач.Лесно дозволите телефонот да седат во полначот и Интелигентен Автоматски се Стега функција ќе го стори останатото!.Ова ќе работи со било i Phone и Android телефон во можност да го наплаќаат користење Чи Технологија.Овој Безжичен Телефон Автомобил Полнач карактеристики најнови Чи Безжична технологија.Тоа е во можност да го наплаќаат користење 15 W или подолу.Работи со било i Phone или Андроид телефон што поддржува и безжично полнење.Користење на воздух пропустливи или нашиот лепило застане за да го користите каде сакате.Поддржува полнење на телефонот со случаи / опфаќа тенок на редовните големина покрива.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи