.

.

SNOHE Безжичен Полнач за Apple iPhone X/8/8 Плус,10w Безжични Полнење Подлога за Samsung s8/s9/s9 Плус/Забелешка 8/7/s7/s7 Работ, LG g3, Nexus 4/5/6/7 и Сите Чи-Вклучете Уреди

SNOHE Безжичен Полнач за Apple iPhone X/8/8 Плус,10w Безжични Полнење Подлога за Samsung s8/s9/s9 Плус/Забелешка 8/7/s7/s7

DEN 0.00

Износот
Залиха

Започнува од моментот кога ќе го поставите уреди за безжичен полнење подлога и ќе може да ужива во gps-за слободни погодност.Работи со сите компатибилен Чи-от уреди, вклучувајќи го и i Phone X, i Phone 8, 8 Плус, Samsung Галакси S9, S9+, Note 8, S8, S8+, S7, S7 Работ, S6, S6 Работ, Nokia 9, Nexus 4, 5, Lumia 920 и други Чи-От уреди.Интегриран смарт чип спречува прегревање, overvoltage, и краток кола, ETL Уверение за да се обезбеди безбедност за употреба.Полнење до 10% побрзо од другите чи безжичен полнач подлога, со користење на високо-ефикасни компоненти и напредна чип сет, но љубезно ве молиме да се потсети дека на полнење брзина ќе побавно отколку обичните брзо држачи за кабел бидејќи ова е со користење на безжична технологија.Слим, мала тежина дизајн е патување-friendly и надополнува секоја животна средина.Опис : Со стилски и безбедност-заштита дизајн, SNOHE Чи Безжичен Полнач сигурно ќе ви донесе добро искуство додека се полни.Можете да го полните вашиот iphone X, iphone 8 и други Чи-компатибилни уреди, без потреба да го приклучиш на вашиот телефон директно во ѕид полнач или USB порт.Едноставно поврзете на безжична полнење подлога со извор на енергија и место на вашиот телефон на полнење подлога и телефонот започнува да ја полните автоматски.Спецификации : Влез : DC 5 V,2 A DC 9 V,1.67 НА Ефикасноста на Полнење : Повеќе од 75% Фрекфенција : 110-205 KHz Моќ : 10 W Стандард : QICharging Уреди компатибилност листа : -i Phone X, i Phone 8/ 8 Плус -Галакси S9 / S9+ /S8 / S8 Плус /Note 8 -Галакси S7 / S7 работ -Галакси S6 работ+ / Забелешка 5 -Nokia Lumia 830 / 920 / 1020 / 1520 / 930 -Yota Телефон 2 -Google Nexus 6 / 4 / 5 Package се вклучени : 1 x SNOHE Чи Безжичен Полнач 1 x USB Кабел(Не AC Адаптер) 1 x Корисникот Manual Warranty : да ја прифатиме врати производот без било каква причина во 30 дена од денот на производот е испорачан на, ве молиме слободно да контактирате со нас треба да сте незадоволни со нашиот производ или услуга, ние ќе се обидеме потрудиме да заработи вашето задоволство.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи