.

.

Theshai 5D Дијамант Сликарство Колекции Мачка, Дијамант Уметноста на Животните Круг Целосна Вежба Кристал Кристал Везови Крстот Бод Дијамант Вештини за Дома Ѕид Декор?

Theshai 5D Дијамант Сликарство Колекции Мачка, Дијамант Уметноста на Животните Круг Целосна Вежба Кристал Кристал Везови

DEN 0.00

Износот
Залиха

ДОДАДЕТЕ ПОВЕЌЕ ЗАБАВА ЗА ЖИВОТОТ - DIY дијамант сликарство може да се доживее чувство на постигнување, да научат да се намали стресот, емоционална на вредноста, подобрување на самодовербата и одлучноста негува трпение, стари лица и деца се соодветни.HD ПЛАТНО - Висока јасно печатење масло на платно е водоотпорен и има дури и текстура, моделот на себе има леплива позадина и пластични overtop да се задржи на слика леплива и тогаш камења ќе се одржи, така што ќе можат лесно да се заврши сликата.Отвори кутијата и да ја провери дијамант подготви специјални алатки.Во текот на овој завршувањето на процесот, може да го намали стресот, да ви помогне емоционална на вредноста, подобрување на самодовербата и истрајноста, негува трпение и конечно искуство горди и успешни.МОДЕРЕН ДЕКОР & СОВРШЕН ПОДАРОК - завршени 5d дијамант сликарство колекции изразат личен вкус и донесе естетско чувство на вашата дневна соба, спална соба и кујната кога лекувањето на гости.DIY ПРОИЗВОДСТВОТО ЧЕКОРИ - Прво место на истата дијаманти во послужавник, а потоа го преземе "перо" insert да плоштадот лепило лесно, остави малку лепило на пенкало, конечно собереш на дијаманти и место на соодветниот број на платно.Забава подароци за родители, деца, пријатели и соработници.Стап соодветните дијамант.Се применува соодветна сума на дијамант лепило на пен.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи