.

.

Grneric ShiDaTong У Облик на Бременост Перница Жените Стомак Поддршка Странични Прагови Бремени Перница Породилно accessoires (Боја : Боја 1)

Grneric ShiDaTong У Облик на Бременост Перница Жените Стомак Поддршка Странични Прагови Бремени Перница Породилно accessoires

DEN 2292.00

Износот
Залиха

Полиестер,памук. 1.Ви помогне да имаат добар сон за време на бременоста. 2.Невидливи патент дизајн, лесно да се отстрани и да се мијат.Може да се прилагоди на висината на перница. 3.Пополни со Пердув памук.Безбедно, кожата-пријателски, удобно и да дише.Грижа за мајката и за бебето. 4.Тоа може да биде исто така се користи како breastfeed перница,перница. 5.Пополнување Материјал : Пердув памук.Pillowcases Материјал : Памук.Пополнување Материјал : Пердув cotton Pillowcases Материјал : Cotton Size : 65*38*12 Material : Полиестер / Cotton Removable и Перат : Yes Size : 65*38*12cmname : бремена pillowfilling : памук, жените на породилно pillowshape : у облик на бременост pillowcolor : природата боја перница бремени.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи