.

.

MAGNAVOX 32MV319R/F7 32 LED hd телевизор

MAGNAVOX 32MV319R/F7 32 LED hd телевизор

DEN 0.00

Износот
Залиха

Оваа обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refurbishing процес вклучува функционалност тестирање, основните средства за чистење, инспекција, и пакување.Производот бродови со сите релевантни додатоци, и може да пристигне во генерички кутија.На сите нови 32" Magnavox 32 MV319 R/F7 Roku LED TV е поедноставно, попаметни и целосно забавни ТВ со вградените функции за да стримувате, види во живо, и многу повеќе.На персоналните почетниот екран го прави лесен за пристап сè од едно место, вклучувајќи стриминг канали, кабелски и сателитски, конзоли и други конекции.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи