.

.

L-Облик Перфорација-Слободен Стигнале Складирање Решетката може да се Користи за да се Откажам Мали Предмети како што се Хартија за Крпи, се Држат Филм, Партали, итн.

L-Облик Перфорација-Слободен Стигнале Складирање Решетката може да се Користи за да се Откажам Мали Предмети како што се

DEN 0.00

Износот
Залиха

1. Направени од високо-квалитетна ABS материјал, целокупната структура е издржлив и носат-отпорни;. 2. Водоотпорен и влага-доказ, тоа не е лесно да се падне кога таа ги исполнува водата, силна товарот на капацитетот, максималниот товарот 2kg, со лепило на грбот, цврсто фитинг со вол;. 3. На стигнале дизајн е погодна за бесење на хартија крпи или се држат филм на различни ширини, кој е лесен и брз;. 4. Не-означување и перфорација-слободен дизајн се штити вашиот ѕид од оштетување; инсталација не остава траги на ѕидот, и тоа не е погоден за слика на ѕидот или нерамна вол;. 5. Ако имате било какви сомнежи во процесот на користење на овој производ, ве молиме ги споделите со нас и ние ќе ви обезбедиме со внимателен по-продажбата на услугата.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи