.

.

SOLUSTRE 3Pcs веб Камера Покрие Слајд Симпатична Свиња Модел паметен Телефон, веб Камера Налепница Камера Блокатор се Заштити Приватноста Лаптоп, Камера Маска за Телефо?

SOLUSTRE 3Pcs веб Камера Покрие Слајд Симпатична Свиња Модел паметен Телефон, веб Камера Налепница Камера Блокатор се Заштити

DEN 698.40

Износот
Залиха

Овие веб камера опфаќа се за лаптоп, компјутер, мобилен телефон и таблет.Не ќе влијаат на нормалната употреба на опремата, на безбеден и удобен.Може да се заштити вашата приватност многу добро, со добро расположение секој ден.Може да биде дадена како подарок на вашето семејство и пријатели, тие ќе се допаѓа многу.Компактна големина и едноставно да ги чувате и да ја користите, многу лесен и практичен.Опис Направени од врвот одделение материјал, овој сет на свинско веб камера поклопецот е многу издржлив и практични за употреба, кој на креативен изглед дизајн, многу декоративни, а во меѓувреме, прави што повеќе погодно.Совршен за лаптоп, компјутер, телефон и повеќе се користи.Карактеристики - Боја : Розова - Материјал : ABS, пластика - Големина : 2. 00 X1. 00 X0. 10cm 0. 79 X0. 39 X0. 04inch - Може да се заштити вашата приватност многу добро, со добро расположение секој ден.- Компактна големина и едноставно да ги чувате и да ја користите, многу лесен и практичен.- Не ќе влијаат на нормалната употреба на опремата, на безбеден и удобен.- Овие веб камера опфаќа се за лаптоп, компјутер, мобилен телефон и таблет.- Може да биде дадена како подарок на вашето семејство и пријатели, тие ќе се допаѓа многу.- Боја : Розова.- Големина : 1 X2 CM.Пакет Вклучувајќи 3 x веб Камера Капак.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи