.

.

AMVR Лицето Интерфејс Заградата & СТП Кожа Пена за Лице Маска Подлога Замена и VR Кабел Менаџмент, 6 Пакети Стигнале Таванот Макара Систем за Вентил Индекс на Слушалки

AMVR Лицето Интерфејс Заградата & СТП Кожа Пена за Лице Маска Подлога Замена и VR Кабел Менаџмент, 6 Пакети Стигнале Таванот

DEN 1175.76

Износот
Залиха

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 【Чувајте ги вашите Вентил Индекс Чисти и Пот-доказ 】AMVR патентиран оригиналниот дизајн на Лицето Интерфејс Заградата & СТП Кожа Пена за Лице Маска Подлога за одржување на Вентил Индекс Слушалки за чистење и пот-доказ.Вие веќе не ќе мора да се грижите за споделување на вашата Вентил Индекс слушалки со вашите пријатели. 【Потивок VR искуство】целиот Oculus Потрагата 2 VR кабел систем за управување со дизајниран од страна на AMVR, донесува силикони, ABS и гумени материјали и бучава амортизерите технологија за да се зголеми тишина и да се минимизира кабел тензија во текот користат, да те направи полесно да се добие целосно нурнати во vr игри, без да предизвика бучава и вкусовите во текот на кабли.Вие не треба да се грижите за кабел ликвидација проблем повеќе. 【Прилагодливи】VR кабел може да достигне до 1.8 м, должината на надворешен кабел може да се прилагоди.Постојат три големина S, M, L на позицијата на силиконски бенд за различни големини на кабли. 【Инсталирате два Начини】Лесен за инсталација, можете да изберете лепило куките или завртка куки, во зависност од тоа дали сакате да го поправи тоа трајно и каков вид на таванот имате.Напнатоста на стигнале кабелот е умерена, може да се прошири за да се 71 инчи (1.8 m) долг, а потоа автоматски се враќа, така што ќе имаат повеќе удобно VR искуство кога играте Oculus Потрагата 2 или други pc vr слушалки кои neeed vr кабел линк. 【Лесен за Употреба】се Прилагоди на позицијата на СТП Кожа Пена Капак на AMVR Лицето Интерфејс Заградата да се направи СТП Кожа Пена Покрие погоден за вашето лице.Секое лице е лице е структурирана поинаку, некои плоштадот лица, а некои круг лица.Пред употреба, СТП Кожа Пена Покрие треба да се прилагоди според вашето лице.Ние нудиме на тенок и дебел дел на СТП кожа пена маска и два страна оптоварување кожа пена влошки кои може да се користи од страна на повеќе луѓе.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи