.

.

URMAGIC Тоалетна Хартија се Тркалаат Носителот,Селски Ѕид Виси Тоалетна Хартија Стојат Boho Оркестарот за Спалната соба, Кујна Бања Бебе Соба

URMAGIC Тоалетна Хартија се Тркалаат Носителот,Селски Ѕид Виси Тоалетна Хартија Стојат Boho Оркестарот за Спалната соба,

DEN 979.20

Износот
Залиха

Едноставен и елегантен дизајн, исклучителна рачно ткаени детали го прават овој уникатен ткиво носителот додадете топлина во вашата соба.Оваа чипка ѕид виси не само што може да се користи како ткиво носителот, но исто така и како шамија носителот, спојувалка за носителот, итн.Совршен бохемски декорација е и убави и практични.Тоа е рачно изработени со памук конец и природни дрвени стапови, силни и издржливи.Тоа може да биде инсталиран на ѕидот, лесно да оптоварување и истовар на хартија за крпи, ротирање непречено, и абење, освен лесно.Тоа може да се зачува простор, не треба да се стави хартиени крпи за маса, можете да ги стави на ѕидот, под кабинет, во кабинетот, и на вратата за да ја снимите сопствена кујна, купатило, тоалет, провизии, нови простории, перална, итн.простор.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи