.

.

240 PC Парче MM Метрички Големина на ОРЕВ и Гром Завртка Асортиман на Хардвер за ПОЛНЕЊЕ

240 PC Парче MM Метрички Големина на ОРЕВ и Гром Завртка Асортиман на Хардвер за ПОЛНЕЊЕ

DEN 0.00

Износот
Залиха

Оваа 240-парче орев и гром асортиман вклучува голем број на долго машина завртки, хексадецимален завртки, и подели подлошки во популарната големини да се справи со широк спектар на проекти.Сетот доаѓа во ПВЦ за чување на лесно преносливост и секогаш ќе имаат право орев или болт за работа.Чувајте ги вашите сврзувачки елементи на организиран и блиску на дофат на раката со овој корисен асортиман!.Флексибилност - Корисно за повеќе проекти, вклучувајќи автомобили, електрични, телеком, и метална индустрија.Вклучува голем број на долго машина завртки, хексадецимален завртки и подели подлошки во популарната големини.ПВЦ за чување на лесно преносливост.Бренд Нови 240pcs Метрички Орев, Завртки, И За Миење Асортиман Ги Содржи Најчесто Користените Метрички Ореви Завртки Подлошки И Заклучување Подлошки 20 Компјутери М4 Орев 20 Компјутери М5 Орев 20 Компјутери M6 Орев 10 Компјутери М8 Орев 10 Компјутери M10 Орев 10 Компјутери M4 X 12 Топ 10 Компјутери M4 X 20 Топ 10 Компјутери М5 X 16 Топ 10 Компјутери М5 X 25 Топ 10 Компјутери M6 X 20 Топ 10 Компјутери M6 X 30 Топ 5 Компјутери М8 X 25 Топ 5 Компјутери М8 X 40 Топ 5 Компјутери M10 X 16 Топ 5 Компјутери M10 X 40 Топ 20 Компјутери М4 Заклучување За Миење 20 Компјутери М5 Заклучување За Миење 20 Компјутери M6 Заклучување За Миење 10 Компјутери М8 Заклучување За Миење 10 Компјутери M10 За Заклучување За Миење.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи