.

.

3 Парчиња Стоматолошки Weingart PLIER Ортодонтски Протези Жица Свиткување од не ' Рѓосувачки Челик Инструменти со G. S ONLINE ПРОДАВНИЦА

3 Парчиња Стоматолошки Weingart PLIER Ортодонтски Протези Жица Свиткување од не ' Рѓосувачки Челик Инструменти со G. S

DEN 642.96

Износот
Залиха

ИНСТРУМЕНТИ СЕ САМО ПРОДАВААТ од СТРАНА на Г. С ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА. 3 ПАРЧИЊА СТОМАТОЛОШКИ WEINGART PLIER ОРТОДОНТСКИ ПРОТЕЗИ ЖИЦА СВИТКУВАЊЕ од не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ИНСТРУМЕНТИ со G. S ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА.НАПРАВЕН ВО ВИСОКА НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ИСТО КАКО СЛИКА.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи