.

.

VICASKY 10PCS Сјајот Washi Лента Изработката Лента Washi Декоративни Виножито Боја Washi Маскирање Лента за DIY Scrapbooking Уметнички Занаети

VICASKY 10PCS Сјајот Washi Лента Изработката Лента Washi Декоративни Виножито Боја Washi Маскирање Лента за DIY Scrapbooking

DEN 0.00

Износот
Залиха

Добиете креативна употреба на нашите washi лента за картички и подароци за Денот на Вљубените, Велигден, Божиќ, годишнини, свадби и многу други посебни денови.washi лента занаети.Оваа обновливи washi маскирање лента има екстра лепило и е ре - positionable, солзи лесно и е водоотпорен.декоративни washi лента.Супер лесно да се работи со и кора, се сече и се остава леплива остатоци на површини кога отстранети.washi лента за деца.Во основните бои и разни декоративни модели на бои, сите светкавиот.washi хартиена лента.Совршен за украсување, уметности и занаети, подарок завиткување, scrapbooking, списанија и planners, и сите видови на DIY проекти.washi маскирање лента.Опис 10 PCS Сјајот Washi Лента Изработката Лента Washi Декоративни Виножито Боја Washi Маскирање Лента за DIY Scrapbooking Уметнички Занаети Карактеристики - Боја : Случајни Боја.- Големина на : 1. 5 х.- Материјал : .Пакет Вклучувајќи 1 x 10 PCS на Сјајот Washi Лента Поставите Боја Декоративни DIY Лента за Полнење за Уметности и Занаети - Случаен Боја.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи