.

.

GNLIAN YF-ЧЕН Видов Ножеви 1Pc 4.5 Инчен Дијамант Двојна Виде Ножот Кол 115Mm Сечење Мелење Диск Намали Мелење Изостри Мермер Гранит Конкретни Алатка

GNLIAN YF-ЧЕН Видов Ножеви 1Pc 4.5 Инчен Дијамант Двојна Виде Ножот Кол 115Mm Сечење Мелење Диск Намали Мелење Изостри

DEN 0.00

Износот
Залиха

Завршувањето На : Други.Материјал : челик.боја : црна.Сечилото Тип : Дијамант Ножеви.Ако производот што сте го добиле има проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.Ви благодариме!.Ако производот што сте го добиле има проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.Ви благодариме!Количина : 1pc Specification : Надворешниот Дијаметар 115mm (4.5 inch )Сегмент Дебелина 115mm (4.5 inch ) сечилото : 2.6 mm Arbor M14 Application : Гранит, мермер, природен и вештачки камен, бетон, тули, block Feature : 1. Влажна или сува working2. Одлична сечење во тешко материјали со долг животен life3. Специјален дизајн на дупки на основни помош за ладење кога processing4. совршен за stonemasons и sculptors Package Содржина : 1 * Мелење slice Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Декларираните карактеристики

Outer Diameter 115mm (4.5 inch ) :
Segment Thickness 115mm (4.5 inch ) blade:
2.6mm
Arbor M14 :
Application:
Granite, marble, natural and artificial stone, concrete, brick, block :
Feature:
1. Wet or dry working :
2. Excellent cutting in hard materials with a long service life :
3. Special design of the holes on the core help cooling when processing :
4. perfect for stonemasons and sculptors :
Package Contents:
1 * Grinding slice :
Only the above package content, other products are not included. :
Note:
Light shooting and different displays may cause the color of the item in the picture a little different from the real thing. The measurement allowed error is +/- 1-3cm.

Поврзани производи