.

.

ВЕЛКРО Бренд - VEL-30105-САД HANGables Отстранлив Ѕид Куки | Лесен-за-се Отстрани Ѕидот сврзувачки елементи | Штета-Бесплатно, Не-Постојани Куки за Лесни Предмети | Микро, Има 1

ВЕЛКРО Бренд - VEL-30105-САД HANGables Отстранлив Ѕид Куки | Лесен-за-се Отстрани Ѕидот сврзувачки елементи | Штета-Бесплатно,

DEN 0.00

Износот
Залиха

ЛЕСНО КОРА ТАБОТ ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА ПРИМЕНА : Едноставен за употреба кора табот, кора и притиснете за лесно прилог; лушпи исклучување на чисто кога се подготвени да се отстрани; нема штета ѕидови или да ја напуштат грозен остатоците зад себе.Се ГРИЖИ СЛОБОДЕН МУЛТИ-СОБА ДЕКОРИРАЊЕ : Употребувајте овие не-постојани ѕид сврзувачки елементи за декорација на секоја соба во куќата; безбедно fastens на повеќето не-porous површини : мазни плочи, заврши дрво, стакло, насликани base, или метал.МАЛА, НО СИЛНА : Држи до ½ lb.по кука; совршен за клучеви, накит, домашни миленичиња leashes, potholders, канџите и други лесни предмети; дури и може да се користи за да се создаде ѕид колажи.ВЕЛКРО Бренд - VEL-30105-САД HANGables Отстранлив Ѕид Куки Лесно да се Отстрани Ѕидот сврзувачки елементи Штета-Бесплатно, Не-Постојани Куки за Лесни Предмети Микро, Има 1/2 lb, Црна, 4-Пакет.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи