.

.

Augustusws Бременоста Перница, Породилно Перница Страна Sleeper Бременоста Поддршка Перница Прилагодливи Кревет Оптоварување Перница За Поддршка На Половината Перница З?

Augustusws Бременоста Перница, Породилно Перница Страна Sleeper Бременоста Поддршка Перница Прилагодливи Кревет Оптоварување

DEN 0.00

Износот
Залиха

✅【Високи Материјални】Висок квалитет памук pillowcase,изработени од високо квалитетен не алергиски hollowfibre пополнување.Дише, мека, комфорни и издржливи. ✅【Бременоста Перница】Оваа бременост перници трае од бременоста да раѓање, го Користите за бременост поддршка или да ја намалите стомакот тежина,или доење и медицинска сестра. ✅【Назад Поддршка Перница】назад перница ви држи сит и безбедна цела ноќ, додека за заштита на вашиот расте стомакот кога превртување во кревет. ✅【Страна Перница за Спиење】Оваа перници е совршен за промовирање на страна да спие позиција се препорачани од страна на лекарите за време на бременоста без изборот помеѓу грбот или стомакот поддршка. ✅【Кревет Оптоварување Поддршка】Совршен поддршка за вашиот грб и бебето се судрат додека страна да спие.Уживајте стабилност и удобност, како што nestle помеѓу 2 поврзан перници.Опис : Име : Страна Sleeper Бременоста Поддршка Перница Ткаенина материјал : бамбус влакна Перница јадро : девет дупка три-димензионални crimped шупливи влакна Перница тежина (прибл.) : 450g Перница димензии (прибл.) : 76*38*13cm/29.92*14.96*5.12 во Врска дел (прибл.) : 20*17cm/7.87*6.69 во Пакет Листата : Перница *1.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи