.

.

AICase Чи Безжичен Полнач,3-во-1 Полнење Подлога за Воздух Парчиња Јаболко Види Серија 5/4/3/2/1 iPhone 11/11 Pro/11 Про Max/XR/X/8 Галакси Note10/9 и Повеќе Уреди за Безжичен Полнач на обвин

AICase Чи Безжичен Полнач,3-во-1 Полнење Подлога за Воздух Парчиња Јаболко Види Серија 5/4/3/2/1 iPhone 11/11 Pro/11 Про

DEN 0.00

Износот
Залиха

【 Брзо 3 во 1 безжична Станица за Полнење】(КК 3.0 Адаптер е вклучен) на Наполнетост на i Phone/Андроид Телефони, i Watch и Airpods во исто време,заштедите вашето време и простор.Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1.како и за моќ проблем,мора да се користат КК 3.0 адаптер за 2-3 уреди наполнета во исто време.5 V за полнење е само костим за една уреди. 2.кога полнењето, ве молиме да се правилно место на вашиот уред. 【Широк Компатибилен】 : Безжични полнење за Apple Види 4/3/2/1 и Нови Воздух Парчиња(со Безжично Полнење Случај),брзо Полнење за i Phone 11/11 Pro/11 Про Max/ Xs/ XR/ Xs Max / X/ 8/ 8 Плус,брз безжичен полнење на чекање за Samsung Галакси S10/S10+/S9/S9+/S8/S8+/S7/Note10/ 9/8/7/5 и Стандард за Полнење за други Чи-Вклучете Телефони. 【Каже збогум на Неуредна Кабли】 : Само 8.3*3.9*0.4 Инч,само да потрае малку простор да го направи вашето биро почиста, и, исто така, треба Само plug 1 AC Адаптер со кабел (вклучено) за полнење телефони, Airpods и i Watch во истовремено да погодно вашиот живот. 【висок квалитет】 : Поддршка за полнење со случајот маска,смарт чип ,добра стабилност и ниска температура,Со не се лизга силикони подлога на дното и вграден вентилаторот за ладење направи тоа би можеле да работат повеќе побезбедно, никогаш не се грижите за лизга или прегревање. 【Што е во Пакетот】 : 1* (3 Во 1) Безжични Полнење Подлога, 1* Прирачник за Корисникот, 12 Месеци Бесплатно да се Побара Парите Назад Гаранција .за apple Воздух Парчиња max Излез : 3 W;.за Samsung max Излез : 10 W;.за i Phone max Излез : 7.5 W. СЛУЧАЈ-FRIENDLY & ПРОТИВ ПРОЛИЗГУВАЊЕ. 8мм индукција растојание овозможува да го полните телефонот и без преземање исклучите телефонот случај.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи